English German Русский Persian

Haberler
14.03.2014
İskinin Şubat 2014 analiz Raporu -
Hepsini Oku »06.03.2014
İski Su Sorununu Melen Barajıyla Tamamen Çözüyor -

Hepsini Oku »05.12.2013
Su Arıtma Nedir Nerelerde arıtılır? - Su Arıtma Nedir Içilmes...
Hepsini Oku »03.08.2013
İçilebilir Suyun Özellikleri -


Hepsini Oku »05.07.2012
Neden Su Arıtma Cihazına İhtiyacım Var? -
Hepsini Oku »05.07.2008
Ters Ozmoz Nedir ? - Te...
Hepsini Oku »05.07.2008
Aktif Karbon Nedir? Nasil Bir Aritma Saglar ? - Aktif ...
Hepsini Oku »05.07.2008
Sudaki Hangi Maddeler Hangi Rahatsızlıklara Sebep Olur ? -
Hepsini Oku »17.06.2008
ARITMA SİSTEMİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ? -
Hepsini Oku »11.06.2008
Tarihte suyun önemi -
Hepsini Oku »Para birimi  YTL    $  £
Endustriyel Su Arıtma » Distilesu Ters Osmos Ro Mikspet recineli safsu arıtma sistemi
Endustriyel Su Arıtma » Distile safsu arıtma sistemleri

Fiyat 6.850 YTL
ürün hakkında bilgi iste
Teknik özellikler
Sediment Filtre 20
Aktif Karbon Gac 20
Blok Karbon 20
Membrane 75 GPD 4 adet
Tecflo Depo Tank Direkt akış
Tecflo Motor Pompa Mevcut
Tecflo Çekwalf Mevcut
Endüstriyel Arıtma Uygundur
Alçak Basınc Svici Mevcut
Yüksek Basınc Svici Mevcut
Tecflo Selenoid Valf Mevcut
Direkt Akışlı Sistem uygundur
Tecflo Flow mevcut
Shatof Walf Mevcut
Kapasite /Gün 1000 LT
Tecflo Montaj Servis Kitapçıgı Mevcut
Filtre Havzingi 8 adet mevcut
Hat Alma Vanası mevcut
Havzing Anahtarı mevcut
Membran Anahtarı mevcut
Montaj Hortumu mevcut
Tecflo Su Arıtma Montaj Şeması Mevcut
Tank Ebatları 100 LT
Miksbet Reçine 25 LT
Membran Ebadı Adeti 4


Büyük resim görebilmek için küçük resme tıklayınız
 


 


1.Aşama Sufim sediment spun filtre;


Sisteme giren şebeke suyu 1.Aşamada 5 mikron sufimtortu filtreden geçirilerek süzülür. Yüksek kapasite filtre toz, parçacıklar ve pası süzer. &99,70 oranında anti-bakteriyel olup amerikan sağlık bakanlığı fda test standartlarına uygundur. İçinde 100 saf pp fiberleri kullanılmıştır. Ürün serisinin tümü abd`nin ansı-nsf standart 42 partikül azaltma sınıf ıı-v filtrasyon effect sınavından başarı ile geçmiştir.

2.Aşama Sufim granül aktif karbon filtre;


Tortulardan arıtılmış su bu aşamada sufim aktif karbon filtre ile birlikte suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorun, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.)

3.Aşama Sufim sediment spun filtre;


Sisteme giren şebeke suyu 3.Aşamada 1mikron sufim tortu filtreden geçirilerek süzülür. Yüksek kapasite filtre toz, parçacıklar ve pası süzer. &99,70 oranında anti-bakteriyel olup amerikan sağlık bakanlığı fda test standartlarına uygundur. İçinde 100 saf pp fiberleri kullanılmıştır. Ürün serisinin tümü abd`nin ansı-nsf standart 42 partikül azaltma sınıf ıı-v filtrasyon effect sınavından başarı ile geçmiştir.


4.Aşama Ters osmos ro membran filtre


Sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı sistemin kalbi olan membran gerçekleştirir. Membaranı dünyanın en gelişmiş sistemi abd teknolojisi ile son sistem makinalarda üretilmiştir. Membran, ince film komposit (tfc) poliamid plakaların özel bir sarım tekniği ile üretilir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri, kimyasalları ve tüm zararlı maddeleri tutarak en iyi arıtma sağlar.


5.Aşama miksbet reçine tankı


ön aşamalı 3 filtreden sonra su ters osmos ro membranından geçerek reçine tankına girer bu aşamada su tamamen saflaşır ve hastane laboratuvar gibi distile safsu ihtiyacı olankurumların kullanımına uygun hale gelir


© Aqualine Tecflo ideal Su Aritma Cihazi Filtreleri safsu cihazı Ev Endustri membran sediment aktif blok karbon filtreleri distile su kum karbon yumuşatma Ro Culligun Uf sistemi, fleck valf, merlin arıtmalı sebil ve filmtec membran,membrane, filitreleri reçine filter tezgahaltı cihazların kartus filtreleri bulunmaktadır firmamız sufim, aquawim, waterlight, ihlas, aura, bms, ideal, ocen, hayzek, df, ge, coolpek, springwater, pallas, waterim, aquamach, acura, aquaturk, comtech, ionica philips, proline, hsc, cebilon, simtel, arçelik, bosch, vestel, fokus, Tezgahalti, setüstü, cihazların ,pompalı pompasız kabinli yedek filtre servis işlemleri Sanayide clack valfler, sıata, sıata kontrol üniteleri, structural tanklar, wave cyber, pwg-wellmate tanklar, tuz tankları, kabinetler, gövde aksesuarları, mineral kimyasallar, seko dozaj pompaları, torba filtre cihazı, aqua diyafram vanalar, tortu filtre sistemleri, aktif karbon, tandem yumuşatma sistemleri, filter valf, timer maruyama, arıtma sistemlerinin filtreleri ve yedekleri firmamız tarafından toptan perakende satışı servisi sunulmaktadır 2008.
All right reserved.
System is Created by İmpaş Ajans