Haberler
Tüm Haberleri Oku »

Su Arıtmanın Önemi
05.07.2011 12:35:03

 Suyun Arıtılması Kontrol atına alınmasıdır

  • Sanayinin gelişmesine ve nüfusun hızla artmasına paralel olarak kullanilabilen ve içilebilen temiz su kaynaklari gittikçe azalmaktadır. Gelecekte insanoğlunu bekleyen en önemli tehlikelerin başında su kıtlığı gelecektir. Ülkemiz görünüşte kullanılabilen ve içilebilen su açısından zengin gibi gözükse de bu aslında yanlış bir kanaattir. Çünkü yanlış su tüketimi (özellikle tarımsal arazilerde) ve mevsimlerin kurak geçmesi, yağışların azalması bu gün bir çok şehrin susuz kalma tehlikesiyle karşı karşıya gelmesine sebep olmustur.

  • Mevcut su kaynaklarının azalması 2 sonucu ortaya çıkarmıştir. Birincisi su azaldıkça maliyeti artmıştir. Diğer önemli bir husus da azalan su kaynaklarının kirlilik oranı artmıştır.

  • Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak su arıtma cihazları son derece gelişmiş bir seviyeye gelmiştir. Eski su arıtma yöntemleri yerine yeni su arıtma yöntemleri geliştirilmiştir.

  • Su arıtma yöntemlerinin gelişmesi ile ortaya çıkan arıtma cihazları zaman içerisinde son derece ekonomik seviyelere inmiş ve bu gün herkesin alabileceği su arıtma cihazları yapılmıştır.

  • Su arıtma cihazları bize 2 kazanç sağlar.

  • •  Su arıtma cihazı sağlıklı, temiz ve taze su verir.

  • •  Su arıtma cihazı en ekonomik ve ucuz içme suyunu üretir.

  • Eğer içtiğiniz sudan emin olmak, daha ucuza içme suyu elde etmek istiyorsanız. Su arıtma cihazları ile tanışmalısınız.

  • Su arıtma su arıtım sistem sistemleri aritma yumuşatıcı yumuşatma ozon ultraviyole arıtma cihazları arıtım cihazları cihaz su cihazları su arıtım cihazları su arıtma cihazları su arıtım cihazı reverse osmosis kuyu suyu su uv deniz suyu filtre kartuş arıtma arıtım ozon jeneratörü su su arıtma reverse osmosis ultraviyole su yumuşatma

 


© Aqualine Tecflo ideal Su Aritma Cihazi Filtreleri safsu cihazı Ev Endustri membran sediment aktif blok karbon filtreleri distile su kum karbon yumuşatma Ro Culligun Uf sistemi, fleck valf, merlin arıtmalı sebil ve filmtec membran,membrane, filitreleri reçine filter tezgahaltı cihazların kartus filtreleri bulunmaktadır firmamız sufim, aquawim, waterlight, ihlas, aura, bms, ideal, ocen, hayzek, df, ge, coolpek, springwater, pallas, waterim, aquamach, acura, aquaturk, comtech, ionica philips, proline, hsc, cebilon, simtel, arçelik, bosch, vestel, fokus, Tezgahalti, setüstü, cihazların ,pompalı pompasız kabinli yedek filtre servis işlemleri Sanayide clack valfler, sıata, sıata kontrol üniteleri, structural tanklar, wave cyber, pwg-wellmate tanklar, tuz tankları, kabinetler, gövde aksesuarları, mineral kimyasallar, seko dozaj pompaları, torba filtre cihazı, aqua diyafram vanalar, tortu filtre sistemleri, aktif karbon, tandem yumuşatma sistemleri, filter valf, timer maruyama, arıtma sistemlerinin filtreleri ve yedekleri firmamız tarafından toptan perakende satışı servisi sunulmaktadır 2008.
All right reserved.
System is Created by İmpaş Ajans