Haberler
Tüm Haberleri Oku »

Neden Su Arıtma Cihazına İhtiyacım Var?
05.07.2012 12:08:20

 

Su Arıtma Cihazı İhtiyaçmıdır

  • Dünya yüzeyinin %70'i sularla kaplidir. Fakat sadece bunun % 3'ü kullanilabilir niteliklere sahiptir. Bu kadar az olan ve hayatimizin her asamasinda kullandigi miz su, çevresel ve dogal nedenlerle her zaman istenilen kosullara uygun olmayabilir. Dünyadaki hizli gelismeye paralel olarak dogal su kaynaklari da her geçen gün azalmakta yada kirlenmektedir.

  • Son yillarda baraj  havzalarinin ve kaynak suyu havzalarinin etraflarinin yerlesim bölgeleri , sanayi kuruluslari ile çevrilmesi sonucu bu bölgelerde hizli bir kirlenme gözlenmektedir. Her ne kadar yerel yönetimler baraj havzalarini korumaya çalissalar ve buralardan gelen sulari aritmaya çalissalar da bu çabalar yeterli olmamaktadir. Özellikle kaynak sulari kirlilige maruz kaldiysa bu sular klorlanmadigi ve aritilmadigi için daha büyük riskler içermektedir. Hepimiz televizyonlardan, gazetelerden sularin kirliligi hakkinda çesitli haberler duymus yada görmüsüzdür. 

  • Muslugumuzdan akan içerisinde ne oldugumu bilmedigimiz bu sulari kullanabilmek için bir isleme tabi tutmamiz gerekmektedir. Dünyadaki hizli gelismeye paralel olarak su aritma cihazlari da teknolojilerini yenilemisler ve çok modern aritma cihazlari yapilmistir. Bizlerde ihtiyaçlarimiza uygun cihazlari alip kirlilikten arinmis saglikli temiz suyu içmeliyiz. Bir çok ülke sulardaki kirliligin  farkina erken varmis hatta Amerika Birlesik Devletlerinin bir çok eyaletinde su aritma cihazlarini evlerde isyerlerinde kullanmak kanunen zorunlu hale getirilmistir.

  • Bizlerde gerçekten Saglikli, Hijyenik, ve mineral konsantrasyonu bizim için en uygun olan sulari kullanmaliyiz. En önemlisi de kullandigimiz sudan emin olmaliyiz.   Bu nedenle Türkiye de hangi bölge olursa olsun, nerede ikamet edersek edelim su aritim cihazlarini kullanalim.


© Aqualine Tecflo ideal Su Aritma Cihazi Filtreleri safsu cihazı Ev Endustri membran sediment aktif blok karbon filtreleri distile su kum karbon yumuşatma Ro Culligun Uf sistemi, fleck valf, merlin arıtmalı sebil ve filmtec membran,membrane, filitreleri reçine filter tezgahaltı cihazların kartus filtreleri bulunmaktadır firmamız sufim, aquawim, waterlight, ihlas, aura, bms, ideal, ocen, hayzek, df, ge, coolpek, springwater, pallas, waterim, aquamach, acura, aquaturk, comtech, ionica philips, proline, hsc, cebilon, simtel, arçelik, bosch, vestel, fokus, Tezgahalti, setüstü, cihazların ,pompalı pompasız kabinli yedek filtre servis işlemleri Sanayide clack valfler, sıata, sıata kontrol üniteleri, structural tanklar, wave cyber, pwg-wellmate tanklar, tuz tankları, kabinetler, gövde aksesuarları, mineral kimyasallar, seko dozaj pompaları, torba filtre cihazı, aqua diyafram vanalar, tortu filtre sistemleri, aktif karbon, tandem yumuşatma sistemleri, filter valf, timer maruyama, arıtma sistemlerinin filtreleri ve yedekleri firmamız tarafından toptan perakende satışı servisi sunulmaktadır 2008.
All right reserved.
System is Created by İmpaş Ajans